Pray For MH370

Pray For MH370

OPS EHSAN PELAJAR MESIR SELANGOR: PENERBANGAN GROUP KE-2

Group Departure : 15 March 2011
Flight Details : 15 March KUL/CAI - MS 971 (0030 / 0600)

NO NAMA NATIONALITY NO PASSPORT
1 ANIQAH BINTI HAJI AZLAN MALAYSIA A22223922
2 AZYYATI AKMAL BINTI ARSHAD MALAYSIA A18838304
3 AZZYAN BINTI MOHAMMAD WAHID MALAYSIA A22225820
4 BADRIAH BINTI HASBULLAH MALAYSIA A20307931
5 DINA ADILLAH BINTI MD NASUKHA MALAYSIA A22152132
6 ERNA AZNIRA BINTI ANUAR MALAYSIA A20011599
7 FADHILAH BINTI MAZMI MALAYSIA A20793459
8 FATEN THAAHERAH BINTI AHMAD SHAHBUDDIN A18072317
9 FATIN ATHIRAH BINTI ABDUL RAHIM MALAYSIA A22365784
10 FATIN BINTI ABDUL JALIL MALAYSIA A17819954
11 FATIN BINTI MOHD LAZIM MALAYSIA A19064197
12 FATIN FATINI BINTI MOHD MESRI MALAYSIA A22219290
13 HAZRATI BINTI YAHAYA MALAYSIA A23952754
14 HILYATUN NUFUS BINTI A YAZID MALAYSIA A23164239
15 HUSNA BINTI MAHMUD MALAYSIA A20267652
16 INTAN SORAYA BINTI HASHIM MALAYSIA A17876647
17 INTAN SYAFINAZ BINTI JASNI MALAYSIA A22640146
18 KAMARIAH BINTI JA APAR MALAYSIA A18905495
19 ALIFF RAHIMI ISMAIL MALAYSIA A20244209
20 KHALIESAH BINTI KHALIL MALAYSIA A22407610
21 MARDHIAH BINTI IBRAHIM MALAYSIA A22452906
22 MARYAM SHAKIRAH BINTI ZULFAKAR MALAYSIA A22399461
23 AIDA AFIQAH BINTI AHMAD MALAYSIAN A 22084892
24 MUIZZAH BINTI ZAINODIN MALAYSIA A21203349
25 MUSLIHAH AMNANI BINTI SHAH BAGAR A22141108
26 NADIAH BINTI AHMAD ZAINUDDIN MALAYSIA A19064869
27 NADIAH BINTI ROSLAN MALAYSIA A23041574
28 NOOR HIDAYAH BINTI MAT TOHER MALAYSIA A22968136
29 NOOR SYAFIQA BINTI AHMAD BUSTAMAM A19353695
30 NOR LATIFAH BINTI MOHD JUPRI MALAYSIA A22250679
31 NORATIQAH BINTI HUSSIN MALAYSIA A20254535
32 NORFANIHA BINTI SAWAL MALAYSIA A22250649
33 NORHAIDA BINTI AB RASHID MALAYSIA A18226828
34 NORSYAFIKAH BINTI ABDUL RAZAK MALAYSIA A22365511
35 NUR AL HIDAYAH BINTI NOR ISMAIL MALAYSIA A22452845
36 NUR DIYANA BINTI AZAMMUDDIN MALAYSIA A20267649
37 NUR FAIQAH BINTI BAHARUDIN MALAYSIA A22360405
38 NUR FARHANA BINTI OTHMAN MALAYSIA A19406464
39 NUR HAZIMAH BINTI MAT BASRI MALAYSIA A22402806
40 NUR JANNAH BINTI AMRAN MALAYSIA A22139625
41 NUR NASIRAH BINTI MOHD NASHIR MALAYSIA A18991089
42 SITI SARAH BINTI ABDUL HALIM MALAYSIA A18894152
43 NURHIDAYATUL HUSNA BINTI SHAMSUL AZMI A22452828
44 NURUL AKMAL BINTI ABDUL TALIB MALAYSIA A20794934
45 NURUL ATIQAH BINTI NORRAHIM MALAYSIA A22661389
46 NURUL HAFIQAH BINTI KHAZAMAL HAFFI AMOS A22365237
47 NURUL HANI BINTI SAHARUDIN MALAYSIA A18997048
48 NURUL IZZAH BINTI CHE MOHAMED MALAYSIA A22222163
49 NURUL SAFINAS BINTI MOHAJIR MALAYSIA A18832077
50 NURUL ZAHIRA BINTI MOHD AFANDI MALAYSIA A19917564
51 NURULIZZATI BINTI ZAKARIA MALAYSIA A20580436
52 NUUR ATIQAH BINTI IBRAHIM MALAYSIA A18833121
53 SHAHIDATUL AKMA BINTI MOHD SHA ARY A20373909
54 AIDA NABILAH BINTI MOHAMAD NASIR A18814298
55 SITI AMIRAH BINTI MOHAMAD YUSOF MALAYSIA A22477475
56 SITI MAISARAH BINTI JAMALUDDIN MALAYSIA A1785758
57 SITI MAISARAH BINTI MUSA MALAYSIA A20308050
58 AFIQAH HANUM BINTI AYOB MALAYSIAN A20302774
59 SITI NOR FAREAH BINTI SAPAR MALAYSIA A19468700
60 NURUL SHAZWANI BINTI AZMI MALAYSIAN A23151904
61 SITI SARAH BINTI ABDUL RAHIM MALAYSIA A23093022
62 SITI SARAH BINTI MOHD HAMDAN MALAYSIA A22453845
63 SOFIA ALWANI BINTI ALI MALAYSIA A22455831
64 SYAHIRAH BINTI MOHAMAD YUSRI MALAYSIA A22512653
65 NURUL ZARIFFA BINTI BINTI SAAT MALAYSIAN A22556276
66 ZULAIKHA BINTI MOHAMMAD AMIN MALAYSIAN A19334858
67 NURUL SHAFIQAH BINTI MOHAMMAD TAJUDIN A22035514
68 MUHAMMAD AZFAR WAIE BIN MD ISA MALAYSIAN A20484975
69 MOHD ZAKI SYAZANI ZAKARIAH MALAYSIAN A18187306
70 AHMAD KHAIRUDDIN BIN MOHD SORIHAN A22976639
71 NORATIKA BINTI LAUNGAH MALAYSIAN A22386907
72 MUHAMMAD HAZRIQ BIN MOHD DARMADI A23236807
73 NUR FATIHAH BINTI ABIDIN MALAYSIAN A19134627
74 ATIQAH BINTI SUBHI MALAYSIAN A16816382
75 ABDUL HAKIM BIN SAZALI MALAYSIAN A24138787
76 MUHAMMAD HAFIZ SAYUTI BIN ARSHAD A22512121
77 MUHAMMAD ABU UBAIDAH BIN MUSTAPA KAMAL A18098872
78 SUMAYYAH BINTI SHAHRUL HISHAM MALAYSIAN A23389621
79 SHAHRUL HISHAM BIN ZULKIPLI MALAYSIAN A17669119
80 MUHAMMAD FADHIL BIN HASANUDDIN MALAYSIAN A19155285
81 NURUL HUDA BINTI AHMAD ALI MALAYSIAN A17738281
82 SOFIYYAH BINTI MUHAMMAD FADHIL MALAYSIAN A24054727
83 NOOR HUSNA BINTI NOOR ZAINY MALAYSIAN A17765883
84 NIK HIBRIYAH AR RAUDHOH MALAYSIAN A21056320
85 NIK MOHD FAREEZ BIN NIK MHD FAKHRUDDEEN A20766514
86 ABDUL HALIM BIN BAHRUN MALAYSIAN A6737603
87 SYAHIDAH ROZINAH LIYANA BINTI AHMAD A19683794
88 FARHANA BINTI MOHD ISA MALAYSIAN A19383272
89 AMIRA BINTI SUHAIMI MALAYSIAN A22087494
90 AFIFUL FIDAIY BIN HASLAN MALAYSIAN A22085816
91 MUHAMMAD SHAMIL BIN MOHD YUNUS MALAYSIAN A23088642
92 SHAFIQAH BTE MOHAMED SHAMSURI MALAYSIAN A20616156
93 MUHAMMAD AMMAR FARHAN BIN RAMLAN A17667433
94 RAIHANA NISA BTE MOHAMED YUNUS MALAYSIAN A20159466
95 MUHAMMAD FAEZ BIN ZULKIFLI MALAYSIAN A22324809
96 NADIRAH BTE MOHAMMAD SHAHROM MALAYSIAN A20520899
97 SYARIFAH ZAHRA BTE SYED ESA ALHADDAD A22237827
98 NUR SYAMIMI IZZATI BTE MOHAMED RAFEE A19770894
99 NOR ALINA BINTI RAZALI MALAYSIAN A18835449
100 NUR ATIQAH BTE ABDUL RAHIM MALAYSIAN A19227014
101 NOR ALIA BTE MOHD NASIR MALAYSIAN A18838086
102 ATIKA BTE ADZMAN MALAYSIAN A19154847
103 SYADZA NORAIN BTE AHMAD ZAINUDDIN A204866324
104 NATASYA HANIS BTE MOHAMMAD NASIR A20062033
105 KHADIJAH BTE ABDUL RAZAK MALAYSIAN A20619322
106 NURULAIN IZZATY BTE MARZUKI MALAYSIAN A17925923
107 SITI ASIAH BTE TOGIN MALAYSIAN A19227269
108 NUR WAHIDAH BTE MOHD NOOR MALAYSIAN A19991330
109 SITI ZUHAIRAH BTE ROHANIP MALAYSIAN A20441155
110 FARAH AFTAH BTE MOHD AYOB MALAYSIAN A17609460
111 FADHILAH BTE MOHAMAD HARIS MALAYSIAN A17876833
112 NURUL ATIQAH BTE JAAFAR MALAYSIA A20352338
113 SITI NADIAH BTE ABDUL MUTALIP MALAYSIA A20580143
114 RIDHWAN FATEH BIN HASAN MALAYSIAN A22250657
115 MUHAMAD AMIRUL FIRDAUS MALAYSIAN A20247575
116 MOHD FATHULLAH BIN ABDUL ZAMAN MALAYSIAN A22250642
117 AIMAN BIN JUSRI MALAYSIAN A19069581
118 MOHD RUSYDI BIN MOHD ALI MALAYSIAN A23085694
119 AHMAD SAFWAN BIN MUHAMAD YUSOF MALAYSIAN A20303032
120 MUHAMAD AMIRUL BIN YUNOS MALAYSIAN A19135866
121 MOHD TAQIUDDIN BIN TAKRIL MALAYSIAN A22000951
122 ABDUR RAHMAN BIN ZULKIFLI MALAYSIAN A22960491
123 KHAIRUL FATIHIN BIN SAEDAL ATAS MALAYSIAN A20267599
124 MUHAMMAD SAFUAN BIN MOHAMMAD IKHSAN A18953661
125 MOHD HISYAM BIN MAHADI MALAYSIAN A20308010
126 AHMAD FAHMI BIN ISHAK MALAYSIAN A22150143
127 ABDUL MUHAIMIN BIN ABD RAHMAN MALAYSIAN A20268728
128 MOHD FAIZAL BIN MALIK MALAYSIAN A18697716
129 MUHAMMAD ZUL HUSAINI BIN MOHAMMAD DANER A20307849
130 MUHAMMAD MUHAIMIN BIN ZAKARIYA MALAYSIAN A18834005
131 AHMAD FAKHRUZRADZI BIN MOHD YASSIN A20270151
132 MOHD ZAKI BIN MOHAMED NASIRUDIN MALAYSIAN A20244155
133 MUAZ BIN AB HALIM MALAYSIAN A20203146
134 MOHD QAEDI BIN MASNANI MALAYSIAN A20865063
135 MOHD ALLAMAH BIN MOHD ALI MALAYSIAN A20156154
136 MUHAMMAD FAATHIR AR RASYID BIN RAJMAN A18911905
137 MUHAMMAD SYA RANI BIN SHAHROL BAHRIN A20309332
138 MUHAMMAD IZZAT BIN MUSTAFID MALAYSIAN A 22453103
139 AHMAD FAIZAL BIN HAJI ZAINADI MALAYSIAN A 20307850
140 MUHAMAD SAFWAN BAZLI BIN SHAFEE MALAYSIAN A 20308047
141 ZAFIRAH BINTI MAHMOOD MALAYSIAN A20270474
142 FIRDAUS SYAHMI BIN MUHAMAD RADZI MALAYSIAN A18152597
143 MOHD IDRULNAFIZ BIN OTHMAN MALAYSIAN A20304529
144 MUHAMMAD ALI HASHIMI BIN SHAHRUZAMAN MALAYSIAN A22336659
145 MUHAMMAD UMAIR BIN ABDULLAH ZEN MALAYSIAN A19224588
146 NORSHAFIKAH BTE NORMI MALAYSIAN A22444946
147 LISMAWATI BINTI SUARDI MALAYSIAN A20619517
148 NUR HUSNA HAMDAN MALAYSIAN A17676397
149 SAMIHAH BINTI MOHMMAD KHAYAT MALAYSIAN A17677606
150 SITI NUR HIDAYAH BINTI OHD YUSSOF MALAYSIAN A20141597
151 SITI JAMILAH BT MAT JAIS MALAYSIA A23461761
152 AISYAH BINTI MAT ARIFF MALAYSIAN A22962241
153 RAUDHATUL HUSNAA BINTI RUSLI MALAYSIAN A20112405
154 FATIN AQILAH BINTI ABDUL KHALID MALAYSIAN A19683775
155 SITI AISYAH BINTI HJ ZUBIR MALAYSIAN A18837182
156 KHAIRUIZZAH BINTI HELMI AZHAR MALAYSIAN A23937094
157 ADAWIAH MUNIRA BINTI MUSTAPHA MALAYSIAN A18709106
158 Muhammad Zharief Afzal Bin Kasim MALAYSIAN A23088070
159 Muhammad Amin Bin Mohd Adnan MALAYSIAN A20607004
160 Muhammad Iqbal Bin Atan MALAYSIAN A20267728
161 Mohd Deenie Bin Mohd Rodzhan MALAYSIAN A20105884
162 Hafiz Abdur Rahman Bin Ahmad MALAYSIAN A23089353
163 Muhammad Muzzammil Bin Mohamad Salleh MALAYSIAN A20254585
164 Zul Haiqal Bin Rahim MALAYSIAN A20307880
165 Abdul Rahim Bin Abd Latif MALAYSIAN A19574246
166 Muhammad Sufi Bin Mohd Yusof MALAYSIAN A20307912
167 Ahmad Shazwan Bin Ahmad Hushairi MALAYSIAN A19130208
168 Muhammad Naufal Bin Abdul Halim MALAYSIAN A22466493
169 Amirul Azim Bin Mohd Rosdi MALAYSIAN A19348648
170 Mohd Hafizzul Azri Bin Azman MALAYSIAN A18845043
171 Dzorfanulhasif Rafhan Bin Abu Hassan MALAYSIAN A20011307
172 Ahmad Ghazie Bin Muhammad Sharif MALAYSIAN A20254648
173 Muhammad Huzaifah Bin Jamaluddin MALAYSIAN A18830364
174 Muhammad Faiz Mujahid Bin Mohd Safiee MALAYSIAN A19870037
175 Noor Syahidah Binti Md Shah MALAYSIAN A20267605
176 Nur Hasanah Binti Ishar MALAYSIAN A17872317
177 Noor Syafiqah Binti Mahadi MALAYSIAN A20254501
178 Nadiah Binti Nor Azman MALAYSIAN A17818900
179 Siti Mabrurah Binti Mohd Suput MALAYSIAN A20270387
180 Siti Syazwanna Binti Mohd Saharuddin MALAYSIAN A20254497
181 Siti Syarwani Binti Ghazali MALAYSIAN A17876139
182 Nor Azimah Binti Shahtir MALAYSIAN A20247448
183 Ummu Khair Binti Mohd Yunus MALAYSIAN A18982816
184 Nuraini Binti Mohamad Salim MALAYSIAN A22319600
185 Nurul Diyanah Binti Kamarudin MALAYSIAN A18997845
186 Nur Shukriyah Binti Mohamad Shukran MALAYSIAN A20307950
187 Suhana Binti Shahdan MALAYSIAN A20255000
188 Anisah Shamilah Binti Mohd Salleh MALAYSIAN A24021097
189 Adlia Arbi Binti Mat Noor MALAYSIAN A22001095
190 Siti Hajar Aishah Binti Sakdon MALAYSIAN A20270694
191 Nadzirah Binti Mohamed Mukhtar MALAYSIAN A18997591
192 Suryana Binti kamal MALAYSIAN A22453229
193 Syamin Aizza Binti Mohd Suhaimi MALAYSIAN A22466352
194 Nur Hafizah Binti Mazlan MALAYSIAN A20303104
195 Nurul Aisyah Binti Hassan MALAYSIAN A20270491
196 Nurul Saadah Binti Mohd Ramdzan MALAYSIAN A22401504
197 Noor Farhana Binti Mohammad Jalani MALAYSIAN A22466740
198 Nur Fatin Binti Halil MALAYSIAN A23935162
199 Aninatira Binti Anuar MALAYSIAN A22452819
200 Nur Shazwani Binti Mohamad Rashdi MALAYSIAN A20303671
201 Fatin Nadia Binti Masri MALAYSIAN A20270502
202 Nur Adibah Husna Binti Aladdin MALAYSIAN A20308324
203 Siti Rahmah Binti Abdul Rahman MALAYSIAN A20267631
204 Siti Hamizah Binti Maarus MALAYSIAN A20267598
205 Nurul Izzati Binti Rohani MALAYSIAN A22365480
206 Siti Nurhawa Husnah Binti Rusman MALAYSIAN A20267565
207 Amal Hanani Binti Abdul Halim MALAYSIAN A17875618
208 Siti Nurhayati Binti Abd Rahman MALAYSIAN A17875017
209 Nur Syafiqah Ayuni Binti Hamdan MALAYSIAN A20107456
210 Siti Naili Binti Mohd Subki MALAYSIAN A18983783
211 KHAIROM MAWADDAH BTE BAHAROM MALAYSIAN A24049262
212 AISHAH KAMILIAH HANI BINTI ROSLI MALAYSIAN A23967987
213 NUR SAKINAH BINTI ISMAIL MALAYSIAN A24024766
214 ABDUL MUNAIM BIN NORDIN MALAYSIAN A17617438
215 MOHAMAD KHAIRUL ANUAR BIN ARZIMI MALAYSIA A19461149
216 MOHD INSAN BIN ZAINAL ABIDIN MALAYSIA A20736475
217 NOOR AMEERA BTE RAHMAT MALAYSIA A22797108
218 NUR SHAFIKA BTE SHAHRUDDIN MALAYSIA A18838724
219 SOFIEYAH BTE MOHAMMAD ISHAK MALAYSIA A20269430
220 SARAH FARHANA BINTI AHMAD KAMIL MALAYSIA A20423773
221 MUHAMMAD SHAHIR BIN NOOR AZMAN MALAYSIA A18143700
222 RABIATUL ADAWIYAH BINTI RESUL MALAYSIA A18559151
223 MUHAMMAD AIZUDDIN BIN ABDULLAH MALAYSIA A20025368
224 NUR HIDAYAH BINTI UMAR ALI MALAYSIA A19231564
225 SYARIFAH SARAH BINTI MUKHTAR MALAYSIA A23072198
226 HADI BIN OTHMAN MALAYSIA A20066947
227 ABDUR RAHMAN BIN SHAFIEE MALAYSIA A20241672
228 TASNEEM BINTI SHAFIE MALAYSIA A20027550
229 AFIQ BIN ALIAS MALAYSIA A22976299
230 MUHAMMAD SYAFIQ BIN ROSLI MALAYSIA A19131411
231 KHADIJAH BINTI ANWAR MALAYSIA A22557229
232 NUSAIBATUL HASANAH BINTI MUHAMMAD NASIB MALAYSIA A22106042
233 AHMAD HELMI BIN HASSAN MALAYSIA A20270306
234 MOHD RASYID BIN MAT TUSAIRI MALAYSIA A20149602
235 RUSFERLINA BINTI RUSLAN MALAYSIA A20425390
236 AMMAR MUSTAQIM BIN FAISAL AZNI MALAYSIA A18157294
237 NURUL AIMAN BINTI FAISAL AZNI MALAYSIA A18187999
238 IZZATI BINTI MOHD YUNUS MALAYSIA A20615843
239 MOHD ANUAR BIN JUSOH MALAYSIA A18943856
240 MOHD AKMAL BIN A RAHIM MALAYSIA A17925413
241 MUHAMMAD HANIS BIN BAHARUDIN MALAYSIA A20344355
242 ANEESA BINTI ZULKIFLEE MALAYSIA A24023510
243 MUHAMMAD QUSYAIRI BIN ALI MALAYSIA A18906246
244 MOHD ZULFADHLI BIN ZULKIFLI MALAYSIA A20922368
245 AHMAD SYAHMI TAQIUDDIN BIN SHUKOR MALAYSIAN A 20307985
246 MUHAMMAD AFIQ FADHLULLAH MALAYSIAN A 20254683
247 ABDULBARR BIN OTHMAN MALAYSIAN A 20267685
248 MUHAMMAD AMIN BIN SHAHRIL MALAYSIAN A 20267719
249 FATIMAH ZAHARAH BINTI ROSLI MALAYSIA 550226
250 SALMAN AL FARISI BIN SELAMAT MALAYSIA 550227 (EMERGENCY)

Comments :

4 comments to “OPS EHSAN PELAJAR MESIR SELANGOR: PENERBANGAN GROUP KE-2”
Halil said...
on 

Salam YB,
Anak saya no. 198 dlm kumpulan 2.Tapi anak yg sulung ni lambat lagi nak mulakan kuliah syariah tahun akhirnya. Saya ada anak seorg lagi Nur Amalina Halil pelajar tahun 2 dentistry yg akan mulakan kuliah pd 15 Mac 2011 ni tapi tak tahu lagi bila Halil. Masih diberi pilihan hari tu sudah beritahu nak balik awal. macamana ye nak buat rayuanq agar anak saya yg kedua ni dpt balik awal. Atau tempat kakaknya diberikan dahulu pd adiknya.
wassalam

Halil said...
on 

terima kasih atas kerjasama. rayuan saya telah diterima. wassalam

farah aftah said...
on 

salam YB,

sy farah aftah binti mohd ayob bernombor 110 dlm senarai ini. tapi ada pembetulan, no.pasport sy yg sbnr adalah A17609468.

Jazakillah kheir YB

wnf said...
on 

Assalamualaikum YB,
Adakah Kerajaan Negeri Selangor ada/akan memberi biasiswa/dermasiswa/pinjaman kepada penuntut-penuntut yang sedang belajar Jurusan Perubatan di Mesir?
Terima Kasih. Faizah

 

x

Photobucket

e


Popular Posts

Followers


View My Stats

pautan lain

  • - Mesyuarat Agung Khas AMALNITA perihatin Pelancaran Tabung PDS AMALNITA dan anda
    8 months ago
  • "Paciaru" atau breakfast. - Yb Meru bersama Mr.Maniam turun padang memantau jalan2 berlubang di susur keluar highway Setia Alam ke Jln Meru dan Jln Korporat Kawasan Meru ...
    11 months ago

Ab

zwani.com myspace graphic comments

x

Photobucket

Recent Comment

ISLAMICITY

SEARCH THE TRUTH

Search in the Quran
Search:
Download | Free Code
www.SearchTruth.com